Instytut Kultury Europejskiej w Gnieźnie

IKE

W jaki sposób prowadzić dialog z pacjentkami? Jakich metod pracy używać, aby zachęcić je do aktywnego działania? Jak zdobyć ich zaufanie oraz zbudować relacje oparte na życzliwości i wzajemnym szacunku?

Przemysław Stanula

Żywy mural, budki i domki dla zwierząt na Kampusie Morasko i „Tytka Meteora” – to nagrodzone pomysły w pierwszym konkursie na innowacyjne i „zielone” projekty, IDEAMU. W czwartek, 23 maja laureaci odebrali nagrody, które umożliwią im realizację zgłoszonych pomysłów.

IKE

Odbyło się spotkanie informacyjne dla studentów IKE UAM poświęcone projektowi "Mała rzecz w wielkiej sprawie", podczas którego dr Zofia Kaczmarek i dr Kamil Wasilkiewicz, odpowiadający za realizację przedsięwzięcia, przedstawili jego założenia, cele oraz rezultaty.

Agata Karlińska-Kociuba, Weronika Moskalik, Anna Minda

Instytut Kultury Europejskiej UAM gościć w swoich murach wyjątkowych młodych ludzi z Niepublicznego Przedszkola Integracyjnego „Mistrzowie zabawy”.

Drugie miejsce w konkursie zajęła Małgorzata Deszcz, studentka komunikacji europejskiej w Instytucie Kultury Europejskiej UAM w Gnieźnie.

Instytut Chemii Bioorganicznej PAN wraz z Ośrodek Studiów nad Komunikowaniem im. McLuhana rozpoczął dzisiaj cykl Biesiad z myślą. Nauka – sztuka – technologia - kultura.

Sylwia Szykowna

Zakład Kultury Współczesnej i Multimediów w IKE pod kierownictwem dr hab. prof. UAM Grażyny Gajewskiej zorganizował 18-19 kwietnia ogólnopolską konferencję przestrzenie posthumanizmu i ekologii.

Wiktoria Oheruk, Marta Semchyshyn, Michał Duch

Studenci z koła naukowego „Forum Romanum” oraz Pracownicy Zakładu Kultury i Tradycji Antycznej w dniach 12-19 kwietnia uczestniczyli w objeździe naukowym po antycznej Kampanii.

IKE UAM

Pokaz i dyskusja dotycząca współczesnej sztuki wideo WRO on Tour #15 w Instytucie Kultury Europejskiej w Gnieźnie