Nagrody

Fotografia w nagłówku
Biuro Prasowe UAM
Na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu odbyła się uroczystość wręczenia nagrody im. Marii Wawrykowej prof. Annie Wolff-Powęskiej. Jest to wyróżnienie przyznawane przez Polsko-Niemiecką Komisję Podręcznikową za szczególne osiągnięcia w ramach polsko-niemieckiego dialogu
Fotografia w nagłówku
redakcja
Dr Karolina Dziubata-Smykowska, dr Adrianna Woroch i mgr inż. Jakub Szewczyk w gronie dwunastu naukowców laureatów konkursu na stypendium Miasta Poznania dla młodych badaczy i badaczek.
Fotografia w nagłówku
red
Prof. Ewa Domańska z Wydział Historii UAM została członkinią Academia Europaea.
Fotografia w nagłówku
redakcja
To już tradycja. Gala Złotego Serca Pedagoga na Wydziale Studiów Edukacyjnych już za nami. Sympatyczne coroczne wydarzenie sprawia, że dydaktycy jak i studenci otrzymują sygnał, że ich praca jest zauważana.
Fotografia w nagłówku
redakcja
Pięcioro naukowców z UAM znalazło się wśród laureatów Nagrody Ministra Nauki. Uroczyste wręczenie odbyło się 18 lutego w auli Politechniki Warszawskiej, podczas Gali Nauki Polskiej.
Fotografia w nagłówku
redakcja
Aż czterech laureatów z UAM znalazło się na liście 30-tego rozdania Nagrody Prezesa Rady Ministrów za osiągnięcia w zakresie działalności naukowej, a także za rozprawy doktorskie i habilitacyjne. Nagrody przyznawane są od 1994 roku.