Wydział Psychologii i Kognitywistyki

Fotografia w nagłówku
Jagoda Haloszka
Dr Dariusz Drążkowski z Wydziału Psychologii i Kognitywistyki opowiada o tym, co skłania ludzi do szczepień w rozmowie z Jagodą Haloszką.
Fotografia w nagłówku
Prof. UAM Anna Słysz i dr Joanna Urbańska
Czy nasza kondycja psychiczna w czasie pandemii zależy od tego, jak myślimy? Na to pytanie staramy się odpowiedzieć dzięki projektowi zatytułowanemu: „Psychologiczne konsekwencje doświadczania pandemii COVID-19: wczesne nieadaptacyjne schematy a zdrowie psychiczne i dobrostan”.  
Fotografia w nagłówku
Prof. Grzegorz Króliczak
Badanie, którego współautorem jest prof. Grzegorz Króliczak z Wydziału Psychologii i Kognitywistyki UAM, pokazuje jak poprawić postawy prozdrowotne społeczeństwa w trakcie pandemii COVID-19.
Fotografia w nagłówku
Joanna Matuszczak-Świgoń
Na Wydziale Psychologii i Kognitywistyki UAM odbyła się Ogólnopolska E-Konferencja Naukowa pt. Doświadczanie pandemii COVID-19 w Polsce. Konferencja odbyła się w formule zdalnego dostępu za pomocą rozwiązań MS Teams.
Fotografia w nagłówku
redakcja
W Royal Society Open Science ukazał się artykuł, którego współautorem jest prof. Grzegorz Króliczak z Wydziału Psychologii i Kognitywistki UAM.
Fotografia w nagłówku
Krzysztof Smura
Prof. Jerzy Brzeziński odebrał dziś w Auli Lubrańskiego medal Homini Vere Academico. Wyróżnienie dla człowieka prawdziwie akademickiego zostało zapoczątkowane uchwałą Senatu UAM, w listopadzie 2013 roku. W tym miesiącu, obok profesora Jerzego Brzezińskiego medal otrzymały prof. Hanna Suchocka i...