Wydział Pedagogiczno-Artystyczny w Kaliszu

Fotografia w nagłówku
Krzysztof Smura
Z Anną Bryłowską z Wydziału Pedagogiczno Artystycznego UAM, dydaktykiem roku 2021 rozmawia Krzysztof Smura.
Fotografia w nagłówku
Ewa Konarzewska -Michalak
Dr Magdalena Zdrowicka-Wawrzyniak z Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego UAM w projekcie “Żona dla Australijczyka?” przygląda się odbiorowi obrazu współczesnej Polski i Polaków przez Polonię australijską. Z badaczką rozmawia Ewa Konarzewska-Michalak.
Fotografia w nagłówku
redakcja
Według raportu JCR (Web of Science), czasopismo Studies in Second Language Learning and Teaching (SSLLT) znalazło się pośród 20 najlepszych czasopism w dyscyplinie językoznawstwo na świecie (18/193).
Fotografia w nagłówku
Prof. Jaromir Jeszke
Prof. Jaromir Jeszke: Idea wykorzystania znanej historykom medycyny koncepcji Mirko Grmeka – patocenozy - do studiów nad pandemią COVID-19 narodziła się w zespole złożonym z historyka nauki, antropolożki kulturowej, specjalistki od struktur narracyjnych i historyka.
Fotografia w nagłówku
redakcja
Wystawa prof. UAM dr hab. Moniki Izabeli Kostrzewy pt. Tkanina i Ubiór 2020 miała miejsce w Muzeum Narodowym im. Andrzeja Szeptyckiego we Lwowie. Na wernisaż przybyli artyści i wykładowcy Lwowskiej Narodowej Akademii Sztuki – ukraińskiej wyższej uczelni we Lwowie
Fotografia w nagłówku
redakcja
Prof. Mirosław Pawlak, ale i WP-A w Kaliszu mogą mówić o sukcesie. Wydawane w Kaliszu, Studies in Second Language Learning and Teaching jest indeksowane w bazie Web of Science