Wersja kontrastowa

KU PRZYSZŁOŚCI - Międzynarodowa konferencja

KU PRZYSZŁOŚCI - Międzynarodowa konferencja
KU PRZYSZŁOŚCI - Międzynarodowa konferencja
Obraz

Konferencja RAZEM KU PRZYSZŁOŚCI odbędzie się 28 czerwca 2024 r. w godzinach 9:00 - 18:00 na Wydziale Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, w Budynku E, na sali B. Konferencja jest podsumowaniem unikatowej współpracy środowisk akademickich z Polski i Ukrainy, która zaistniała podczas Projektu Polsko-Ukraińskiego Razem. 

Projekt Razem jest kontynuacją współpracy zapoczątkowanej w czerwcu 2023 r. podczas letniej szkoły dla studentów z Ukrainy, która odbywała się na Wydziale Studiów Edukacyjnych UAM Poznań. Celem Projektu jest integracja polskiego i ukraińskiego środowiska uniwersyteckiego wokół wspólnych wyzwań w obszarze szeroko rozumianej edukacji. Realizowane są one we współpracy studentów z Polski (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu) i studentów z wybranych uczelni z Ukrainy. Liderami i koordynatorami projektów są wykładowcy z Wydziału Studiów Edukacyjnych UAM Poznań. 

Konferencję RAZEM KU PRZYSZŁOŚCI poprzedza Tydzień Integracji - Letniej Szkoły: Razem ku Przyszłości, odbywający się w dniach 24 - 28 czerwca 2024 roku. Letnia szkoła jest skierowana do studentów z Ukrainy, podczas którego uczestnicy będą brać udział w warsztatach, grach dydaktycznych, tworzyć wspólne wystawy, instalacje edukacyjne oraz nagrania audio i video.

Wydarzenia Wydział Studiów Edukacyjnych

Ten serwis używa plików "cookies" zgodnie z polityką prywatności UAM.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.