redakcja

Fotografia w nagłówku
redakcja
Japoński film, teatr i sztuka medialna jest tematem międzynarodowej konferencji zorganizowanej przez Instytut Filmu, Mediów i Sztuk Audiowizualnych oraz Instytut Teatru i Sztuki Mediów w stulecie ustanowienia stosunków dyplomatycznych pomiędzy Polską a Japonią.
Fotografia w nagłówku
redakcja
Olga Tokarczuk, zdobywczyni międzynarodowej nagrody Bookera udzieliła wywiadu naszym studentom tuż po zakończeniu festiwalu literackiego Apostrof. To było ponad rok temu. Dziś świętujemy Literackiego Nobla! Warto przypomnieć tę rozmowę.
Fotografia w nagłówku
redakcja
Z początkiem października obserwujemy wzmożony ruch w domach studenckich. W tym roku studenci UAM otrzymali dokładnie 1810 miejsc w akademikach zlokalizowanych w różnych częściach Poznania. Wszystkie łączy atrakcyjna okolica oraz możliwości dogodnego poruszania się komunikacją miejską.
Fotografia w nagłówku
redakcja
1 października 2019 roku weszło w życie Zarządzenie Rektora Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w sprawie zakresu obowiązków prorektorów. Przedstawiamy Państwu nazwiska prorektorów wraz z opisem ich obowiązków.
Fotografia w nagłówku
redakcja
Uniwersyteckie Studio Filmowe przygotowało film wspomnieniowy, na którym przedstawione są najważniejsze wydarzenia Jubileuszu 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego.
Fotografia w nagłówku
redakcja
W najnowszym wydaniu Życia Uniwersyteckiego tematem dominującym jest reforma UAM. Na naszych łamach Rektor Andrzej Lesicki i Kanclerz UAM dr Marcin Wysocki ustosunkowują się do zmian i zapowiadają kolejne. Na naszych łamach znajdziecie Państwo również schemat organizacyjny uczelni po zmianach.