redakcja

Fotografia w nagłówku
redakcja
EPICUR oferuje studentkom i studentom pierwsze kursy w nowym roku akademickim. Zajęcia będą prowadzone przez europejskie uczelnie należące do konsorcjum. Zapisy trwają!
Fotografia w nagłówku
redakcja
Dr Paweł Łokić z Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM otrzymał nagrodę Polskiego Towarzystwa Komunikacji Społecznej za najlepszy doktorat w dyscyplinie nauk o komunikowaniu społecznej i mediach, obroniony w 2019 roku.
Fotografia w nagłówku
redakcja
Prof. Alain Supiot, prawnik i profesor w Collège de France będzie uczestniczył w seminarium wokół tematu "La gouvernance par les nombres - Zarządzanie za pomocą liczb". Do udziału w spotkaniu zapraszają: Wydział Prawa i Administracji UAM oraz Institut d'Etudes Avancées de Nantes.
Fotografia w nagłówku
redakcja
Reprezentacja Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu okazała się najlepsza w pierwszych w historii Akademickich Mistrzostwach Polski w piłce nożnej kobiet, które w środę zakończyły się w Szczecinie. W finale poznanianki pokonały drużynę Uniwersytetu Gdańskiego 1:0
Fotografia w nagłówku
redakcja
Prof. Ryszard Naskręcki stanął na czele Zespołu Doradczego do spraw Szkół Doktorskich przy MNiSW. Zespół będzie realizować zadania o charakterze doradczym w zakresie europejskich i światowych praktyk i trendów kształcenia doktorantów i funkcjonowania szkół doktorskich.
Fotografia w nagłówku
redakcja
Uniwersytet Zaangażowany - tegoroczna edycja albumu promującego Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu jest już dostępna. Znajdą w nim Państwo opis najważniejszych inicjatyw podejmowanych przez UAM w roku akademickim 2019/2020.