Aktualności

Fotografia w nagłówku
Magdalena Ziółek
Paulina Ratajczyk z V roku chemii materiałowej na Wydziale Chemii UAM swój „diamentowy” projekt „W poszukiwaniu wydajniejszych organicznych materiałów fotowoltaicznych – od modyfikacji chemicznych po wpływ warunków ekstremalnych” będzie realizowała pod kierunkiem prof. Andrzeja K
Fotografia w nagłówku
redakcja
EPICUR oferuje studentkom i studentom pierwsze kursy w nowym roku akademickim. Zajęcia będą prowadzone przez europejskie uczelnie należące do konsorcjum. Zapisy trwają!
Fotografia w nagłówku
redakcja
Dr Paweł Łokić z Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM otrzymał nagrodę Polskiego Towarzystwa Komunikacji Społecznej za najlepszy doktorat w dyscyplinie nauk o komunikowaniu społecznej i mediach, obroniony w 2019 roku.
Fotografia w nagłówku
Ewa Konarzewska-Michalak
Prof. Wojciech Nawrocik i prof. Henryk Drozdowski z Wydziału Fizyki UAM otrzymali nagrody Polskiego Towarzystwa Fizycznego. Wyróżnienia wręczono podczas jubileuszowego 46. Nadzwyczajnego Zjazdu Fizyków Polskich w Warszawie.
Fotografia w nagłówku
Ewa Konarzewska-Michalak
Iga Skrzypczak analizuje zjawisko milczenia, pojawiające się w poezji twórców awangardowych dwudziestolecia międzywojennego. To temat w niewystarczającym stopniu zbadany przez językoznawców. Projekt studentki może wypełnić tę lukę.
Fotografia w nagłówku
redakcja
Prof. Alain Supiot, prawnik i profesor w Collège de France będzie uczestniczył w seminarium wokół tematu "La gouvernance par les nombres - Zarządzanie za pomocą liczb". Do udziału w spotkaniu zapraszają: Wydział Prawa i Administracji UAM oraz Institut d'Etudes Avancées de Nantes.