Wersja kontrastowa

Rusza kolejna edycja Fund_akcji

Fot. Adrian Wykrota
Fot. Adrian Wykrota

Już po raz czwarty Poznański Park Naukowo-Technologiczny Fundacji UAM (PPNT FUAM) startuje z konkursem Fund_Akcja, skierowanym do środowiska akademickiego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Masz pomysł na wartościowy projekt z zakresu upowszechniania osiągnięć Uniwersytetu? Zajmujesz się popularyzacją nauki lub przedsiębiorczości? A może zależy Ci na łączeniu nauki z biznesem? Realizujesz ciekawą inicjatywę kulturalną? Jeśli tak, ten konkurs jest właśnie dla Ciebie! Swoje zgłoszenie do Fund_Akcji możesz wysłać do 3 lutego.

 

 

Wypełnij formularz > https://rejestracje.ppnt.poznan.pl/formularz/85-fund-akcja-2020-01  

Od samego początku istnienia PPNT FUAM intensywnie i na różne sposoby wspiera studentów, doktorantów oraz pracowników naukowych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jedną z form pomocy jest wsparcie finansowe oferowane w ramach konkursu Fund_akcja. Przez trzy dotychczasowe edycje ponad 300 tys. zł zostało przekazanych na realizację około 50 projektów. Czas na kolejne inicjatywy. Zachęcamy do aplikowania!

Konkurs przeznaczony jest zarówno dla osób indywidualnych (studentów, doktorantów, pracowników UAM), jak i różnego rodzaju podmiotów działających w ramach UAM oraz na rzecz Uniwersytetu. Biorąc w nim udział można zdobyć dofinansowanie projektów upowszechniających, naukowo-biznesowych, popularyzatorskich czy też kulturalnych.

Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się w Regulaminie.

Czas na zgłoszenie projektu mija 3 lutego.

 

Czytaj także: PPNT. 100 tysięcy na Fund_Akcję rozdane

Wydarzenia Ogólnouniwersyteckie

Ten serwis używa plików "cookies" zgodnie z polityką prywatności UAM.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.