Wersja kontrastowa

Fantastyczny UAM (Pyrkon 2024)

Obraz

Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, trwa XXII edycja Pyrkonu – jednego z największych w Europie festiwali fantastyki. W ramach wydarzenia zapraszamy do odwiedzenia naszych stoisk uniwersyteckich, gdzie czekać będzie masa atrakcji przygotowanych przez pracowników i studentów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

W Fantastycznym Uniwersytecie porozmawiacie i podyskutujecie z naukowcami z różnych dyscyplin naukowych – historii, archeologii, nauk o Ziemi i środowisku, astronomii czy literaturoznawstwa.

W programie m.in. warsztaty, konkursy, starożytne gry planszowe, pokazy nieba, interaktywna wystawa, a także promocja książki „Powtórka z historii rozrywki” oraz fantastyczna czytelnia dostępna dla Was 24h.

Zapraszamy do odwiedzenia stoisk UAM w Grodzie Inicjatyw Fanowskich przez cały czas trwania festiwalu. Czekają na Was atrakcje przygotowane zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i osób dorosłych. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie!

Szczegółowe informacje, w tym pełna lista atrakcji przygotowanych przez UAM, dostępne są pod adresem: amu.edu.pl/fantastyczny

Przyjdź i odkryj fantastyczną stronę nauki!

 

 

Ogólnouniwersyteckie

Ten serwis używa plików "cookies" zgodnie z polityką prywatności UAM.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.