Wersja kontrastowa

Oceniliśmy Forum Administracji

Forum Administracji Fot. Adrian Wykrota
Forum Administracji Fot. Adrian Wykrota

Oceniliśmy Forum Administracji 

 

Za nami IV Forum Administracji, które w tym roku odbyło się pod hasłem „Dobrostan i Jakość”. Jak ocenili je uczestnicy? Odpowiedź znaleźliśmy w ankietach. 

 

Czas spędzony na forum. Możliwość zobaczenia ogromu ludzi i pracy, których celem  

jest dobro wspólne instytucji dla której pracują. Możliwość poznania nowych fascynujących osób, (…) wymiany własnych spostrzeżeń, dyskusji, podzielenie się z nimi wyzwaniami i problemami pracy codziennej – to jedna z ocen osób uczestniczących w ankietyzacji (zachowana została pisownia oryginalna). 

 

Ogółem ankietę ewaluacyjną wypełniło 369 na 606 uczestników. Wyłania się z niej obraz bardzo dobrze zorganizowanej, świetnie przyjętej imprezy. Zdaniem uczestników na wyjątkowość forum złożyła się przede wszystkim bogata oferta prelekcji i warsztatów. Zostały one ocenione bardzo wysoko: wskaźnik ogólnego zadowolenia z programu wyniósł 4,8, przy czym 5,0 to szczyt marzeń. 

Zobacz też: Podsumowanie IV Forum Administracji

 

Przemiła atmosfera, mnóstwo ciekawych i uśmiechniętych ludzi, możliwość integracji i przede wszystkim - wspaniałe, wartościowe wykłady i warsztaty. Perfekcyjnie zorganizowane spotkania (…). Fantastyczni rozmówcy i atmosfera – to inna z uzyskanych odpowiedzi. 

 

Z kolei wskaźnik mówiący o zdobyciu nowej wiedzy i umiejętności wyniósł 4,6 i aż 96% uczestników planuje zastosować je w swojej codziennej pracy. Dodatkowo niemal wszyscy ankietowani zadeklarowali udział w kolejnej edycji forum, a aż 78 procent respondentów postawiło organizatorom maksymalną ocenę. 

 

 

W ankietach doceniono dostęp do informacji o wydarzeniu i czytelność procesu internetowej rejestracji, gadżety i catering, loterię fantów. Co ważne – wskaźnik NPS (Net Promoter Score) obrazujący zadowolenie klientów jest dla forum bardzo wysoki, wyniósł aż 90 punktów, czyli zdecydowana większość ankietowanych rekomendowałaby innym osobom udział w tym wydarzeniu. 

Świetna robota - brawa dla wszystkich organizatorów. Przede wszystkim atmosfera i zjednoczenie się administracji UAM. Dało mi to poczucie bycia ważną częścią naszej uczelni – czytamy w jednej z ankiet. 

 

Kolejny raz spotykamy się 20 i 21 lutego 2025 roku. Do zobaczenia. 

 

 

Wydarzenia Ogólnouniwersyteckie

Ten serwis używa plików "cookies" zgodnie z polityką prywatności UAM.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.