Wersja kontrastowa

Poznańskie Juwenalia 2020 odwołane!

Fot. Adrian Wykrota
Fot. Adrian Wykrota

Szanowni Państwo,

w związku z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 oraz obostrzeniami wprowadzonymi przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej organizatorzy wspólnych Juwenaliów stanęli przed trudnym wyborem dotyczącymi ich organizacji w Poznaniu. Z dużą dozą uwagi oraz z zainteresowaniem przyglądaliśmy się najnowszym informacjom związanym z ograniczeniami wynikającymi z rozwoju pandemii zarówno w społeczeństwie jak i w branży organizatorów imprez masowych. 

 

W miniony czwartek, podczas Posiedzenia Porozumienia Samorządów Studenckich Uczelni Poznańskich wraz z Fundacją Jeden Uniwersytet wspólnie postanowiliśmy przeanalizować sytuację i ocenić, jakie są szanse organizacji festiwalu Juwenalia Poznań 2020. Jako producent i organizator wydarzeń kulturalnych i imprez masowych wchodzących w skład poznańskiego "Studenckiego Maja", a w szczególności poznańskich Juwenaliów, biorąc pod uwagę wiele czynników, podjęliśmy wspólną decyzję o odwołaniu tegorocznej edycji festiwalu Juwenalia Poznań 2020. 

 

Decyzja ta została podjęta przede wszystkim w celu ochrony zdrowia i życia uczestników oraz w duchu obowiązujących regulacji prawnych. Sytuacja związana z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 jest dynamiczna i niepewna na tyle, aby we właściwy sposób przeprowadzić organizację naszego wydarzenia.  

 

Fundacja Jeden Uniwersytet

Życie Ogólnouniwersyteckie
Zobacz podobne

Ten serwis używa plików "cookies" zgodnie z polityką prywatności UAM.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.