Wersja kontrastowa

Spotkanie specjalistów projektu Trails

Spotkanie specjalistów projektu TRAILs
Spotkanie specjalistów projektu TRAILs
Obraz

W marcu odbyło się drugie spotkanie grupy roboczej projektu TRAILs, w której wraz z naukowcami z Francji, Włoch, Słowenii, Chorwacji, Niemiec, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii brały udział także przedstawicielki Instytutu Lingwistyki Stosowanej – dr Joanna Kic-Drgas i dr Joanna Woźniak.

Gospodarzem drugiego międzynarodowego spotkania projektu współpracy międzynarodowej TRAILs był Wydział Filozofii i Literatury Uniwersytetu w Cadiz. TRAILs (LSP Teacher Training Summer School) to międzynarodowy projekt zatwierdzony w ostatnim wezwaniu Eramus + (lipiec 2018). Jest częścią inicjatywy unijnej mającej na celu współpracę na rzecz innowacji i wymiany dobrych praktyk (KA2), a dokładniej w linii 203 dotyczącej partnerstw strategicznych w dziedzinie szkolnictwa wyższego (KA203). Celem projektu jest przygotowanie i zorganizowanie we wrześniu 2020 roku w Zagrzebiu szkoły letniej dla przyszłych jak i obecnych nauczycieli języków obcych do celów zawodowych.

Czytaj też: Polski zespół w międzynarodowym projekcie TRAILs!

Następne spotkanie konsorcjum odbędzie się w Poznaniu w październiku bieżącego roku, a kalendarz działań na rzecz rozwoju projektu potrwa do września 2020 roku.

Nauka Wydział Anglistyki Wydział Neofilologii

Ten serwis używa plików "cookies" zgodnie z polityką prywatności UAM.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.