Wersja kontrastowa

Q&A z zespołem rektorskim i kanclerskim

Fot. Adrian Wykrota
Fot. Adrian Wykrota
Obraz

Spotkanie otwarte zespołu rektorskiego i kanclerskiego z pracowniczkami i pracownikami, a także doktorantkami i doktorantami Uniwersytetu odbędzie się na platformie YouTube, 11 stycznia 2023 r. o godzinie 11:00. 

Spotkanie poświęcone będzie sytuacji ekonomicznej Uczelni oraz związane będzie z wdrożeniem na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu "Planu zapobiegania skutkom kryzysu energetycznego". Dokument wszedł w życie na podstawie Zarządzenia Rektora nr 275/2022/2023 w dniu 28 listopada 2022 r. i dostępny jest w Biuletynie Informacji Publicznej pod poniższym adresem:

https://bip.amu.edu.pl/__data/assets/pdf_file/0015/407040/ZR-275-2022-2023-Zal.pdf

W związku z tym, iż Zarządzenie wprowadza zmiany w funkcjonowaniu Uczelni, Jej Magnificencja Rektor postanowiła zorganizować spotkanie w formule Q&A, w trakcie którego Społeczność Uniwersytetu poinformowana zostanie o najważniejszych kwestiach zawartych w dokumencie, a także udzielone zostaną odpowiedzi na najbardziej nurtujące pracowników i doktorantów pytania. Wszyscy chętni, do godz. 16:00 w dniu 10 stycznia włącznie, mają możliwość wysłania zapytania lub wątpliwości poprzez formularz dostępny w intranecie. Zostaną one pogrupowane i zadane w trakcie trwania transmisji. Formularz jest dostępny pod poniższym adresem:

https://forms.office.com/e/8RH4q2U49M

Spotkanie odbędzie w formie zdalnej, na platformie YouTube, 11 stycznia 2023 r. o godzinie 11:00.

 

Serdecznie zachęcamy wszystkich do obejrzenia wydarzenia, zapoznania się z Zarządzeniem i ewentualnego zadania pytań.

 

Wydarzenia Ogólnouniwersyteckie

Ten serwis używa plików "cookies" zgodnie z polityką prywatności UAM.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.